Regels:

Slechts woorden met 2 of meer tekens worden geaccepteerd. Max 200 tekens. Spaties worden gebruikt om woorden te splitsen, "" kan worden gebruikt om naar een complete string te zoeken. AND, OR en NOT worden gebruikt als operatoren. +/|/- komen overeen met de operatoren AND, OR en NOT. Alle gezochte woorden worden omgezet naar kleine letters.

Willems boven-leeuwen

contact

Management Team

Bert van Beek

Directeur

bvbeek@willems.nl

0653 - 65 65 01

0487 - 74 56 00

vCard

Helma van de Pol

Controller / HRM / Hoofd KZ

hvdpol@willems.nl

0623 - 16 95 59

0487 - 74 56 07

vCard

Marcel Hol

Verkoop / Technisch adviseur

mhol@willems.nl

0653 - 25 65 17

0487 - 74 56 14

vCard

Marcel van der Wielen

Verkoop Willems Anker / Technisch adviseur

mvdwielen@willems.nl

0610 - 90 33 99

0487 - 74 56 45

vCard

Calculatie

Robert Jonkheid

Calculator

rjonkheid@willems.nl

0487 - 74 56 15

vCard

Marcel van Baren

Calculator Willems Anker

mvbaren@willems.nl

0487 - 74 56 42

vCard

Hidde van Kessel

Calculator

hvkessel@willems.nl

0487 - 74 56 21

vCard

Luke van Sonsbeek

Calculator

lvsonsbeek@willems.nl

0487 - 74 56 37

vCard

Engineering

Frank Wakker

Tekenaar

fwakker@willems.nl

0653 - 68 86 48

0487 - 74 56 03

vCard

Harm van Dinteren

Tekenaar

hvdinteren@willems.nl

0487 - 74 56 38

vCard

John de Haas

Lascoördinator / VGM coördinator

jdhaas@willems.nl

0623 - 50 56 53

0487 - 74 56 26

vCard

Aluminium afdeling

Hans van den Berk

Projectleider

hvdberk@willems.nl

0653 - 39 32 70

0487 - 74 56 18

vCard

Jimmy van Leeuwen

Werkvoorbereider

jvleeuwen@willems.nl

0487 - 74 56 23

vCard

RVS afdeling

Dirk Boekhorst

Projectleider

dboekhorst@willems.nl

0651 - 50 20 06

0487 - 74 56 29

vCard

Hans van Hooij

Werkvoorbereider

hvhooij@willems.nl

0487 - 74 56 24

vCard

Staal afdeling

Wim van Dinther

Teamleider

wvdinther@willems.nl

0623 - 35 54 53

0487 - 74 56 06

vCard

Wim van Kruisbergen

Projectleider montage

wvkruisbergen@willems.nl

0622 - 90 48 29

0487 - 74 56 16

vCard

Roel van de Klok

Productieleider

rvdklok@willems.nl

0610 - 99 15 03

0487 - 74 56 04

vCard

Ondersteuning / algemeen

Martijn Lemmers

Inkoper

mlemmers@willems.nl

0651 - 30 86 74

0487 - 74 56 12

vCard

Anke Vos

Management assistente

avos@willems.nl

0487 - 74 56 13

vCard

Colinda Hol

Medewerkster financiële administratie

chol@willems.nl

0487 - 74 56 01

vCard

Ramona Meijer

Administratief medewerkster

rmeijer@willems.nl

0487 - 74 56 02

vCard

Marjolein Henzen

Administratief medewerkster

mhenzen@willems.nl

0487 - 74 56 08

vCard

Joëlle van Zon

Leerling secretarieel medewerkster

jvzon@willems.nl

0487 - 74 56 02

vCard

  • Willems Boven-Leeuwen

    Waterstraat 24

    6657 CP  Boven-Leeuwen (NL)

    Telefoon: +31 487 74 56 00

  • Willems Anker BV

    Expeditieweg 20-26, 28-36

    6657 KL Boven-Leeuwen

  • contactformulier

    Neem contact met ons op:
  • Route